'Nissan' tikai tagad pārtrauks ražot 25 gadus veco sedanu » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

'Nissan' tikai tagad pārtrauks ražot 25 gadus veco sedanu

Kompānija "Nissan" nākamā gada maijā pārtrauks savā Meksikas rūpnīcā ražot sedanu "Tsuru", kas tiek ražots jau gandrīz 25 gadus, vēsta aģentūra "Reuters".


"Nissan Tsuru", kas citu reģionu tirgos bija pazīstams kā trešās paaudzes "Sentra", Meksikā tiek ražots kopš 1992. gada. Šo gadu laikā tas ticis regulāri nedaudz atjaunināts, tomēr būtiskas izmaiņas konstrukcijā tā arī neieguva. Pavisam ir saražots aptuveni 1,8 miljons šādu automobiļu.


Popularitātes pieaugumu "Nissan Tsuru" ieguva pēc tam, kad 2003. gadā tika pārtraukta klasiskā "Volkswagen Beetle" ražošana. "Tsuru" modeļa taksometri šobrīd tiek uzskatīti par Meksikas vizītkarti, līdzīgi kā dzeltenie "Ford Crown Victoria" Ņujorkā.


2015. gadā "Nissan Tsuru" bija septītais vispārdotākais jaunais automobilis Meksikā. Versijā ar 105 zirgspēku jaudīgu 1,6 litru benzīna dzinēju šis sedans maksā 143 tūkstošus peso (6973 eiro). Neskaitot Meksiku, vēl šis automobilis tika tirgots Peru."Nissan" gan neatklāj, kādēļ tagad izlēmis pārtraukt "Tsuru" ražošanu. Pēc provizoriskas informācijas, tā ražošanu pārtrauks pieaugošo drošības prasību dēļ jaunajiem automobiļiem, un japāņi uzskata, ka tā modernizācija būtu ekonomiski nerentabla.


delfi.lv/auto/zinas/nissan-tikai-tagad-partrauks-razot-25-gadus-veco-sedanu.d?id=48088529
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив