Interesanti fakti par Nissan » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

Interesanti fakti par Nissan

Japāņu Nissan Motor Co. Ltd. ražo automašīnas kopš 1935. gada, gadu pēc dibināšanas. Jošisuke Aikava bija pirmais uzņēmuma prezidents un viens no tā dibinātājiem. Tā galvenā mītne atrodas Niši-Ku, Jokohamā, Japānā. Uzņēmuma mūsdienu ražojumi ietver vieglās automašīnas, krosoverus, pikapus, sporta automašīnas un vieglos komerctransporta līdzekļus, tostarp pilnīgi elektro piedziņas un hibrīda modeļus. Līdz 2018. gadam Nissan bija pasaulē lielākais elektromobiļu ražotājs un ir saražojis vairāk nekā 5 miljonus automašīnu. 

 

Nissan automašīnu tehniskās iezīmes

 

Šīs markas automašīnās tiek ieviestas progresīvas tehnoloģijas, kas ļauj sasniegt labu degvielas patēriņa efektivitāti un raksturlielumus uz ceļa. Piemēram, jaunais Nissan Micra 2019 5 durvju hečbeks ir aprīkots ar plašu benzīna un dīzeļdzinēju klāstu: no modifikācijām ar 70 ZS jaudu un 95 Nm griezes momentu līdz modifikācijām ar 115 ZS jaudu un 200 Nm griezes momentu. Vidējais benzīna modifikāciju degvielas patēriņš kombinētā ciklā pārsniedz 6 litrus uz 100 km. 

 

Leģendārai sporta automašīnai GT-R ir raksturīgs iespaidīgs izskats un izcila dinamika. Modifikācija NISMO, ko izveidoja Nissan uzņēmuma iekšējā ražošanas struktūrvienība, ir aprīkota ar 3,8 litru dubultās turbopūtes V6 dzinēju. Šīs spēka iekārtas jauda ir 591 ZS, savukārt maksimālais griezes moments - 652 Nm. 

 

Pilnīgi jauna automašīnas vadīšanas koncepcija - Nissan Intelligent Mobility - piedāvā visu inovatīvo tehnoloģiju sistēmu, tostarp autonomu transportlīdzekļa vadīšanu un novietošanu stāvvietā (Propilot), priekšējo sadursmju brīdinājuma sistēmu, aklās zonas brīdinājuma sistēmu, brīdinājuma sistēmu par sadursmi ar aizmugurē esošu/tuvojošos objektu un izbraukšanu no joslas, apkārtskata monitoru un daudz ko citu. 

 

Ražotājs ir izstrādājis daudzas inovācijas auto drošības, auto intelektuālo sistēmu un ilgtspējīgu enerģijas risinājumu jomā. Tā mūsdienu elektromobiļu klāstu pārstāv pilnībā elektriskais 5 durvju hečbeks Leaf un furgoni E-NV200. 

 

Autodoc.lv ir jūsu uzticamais partneris rezerves daļu pasaulē 

 

Vai esat noguris, meklējot jūsu Nissan nepieciešamās rezerves daļas par zemām cenām? Apmeklējiet mūsu interneta veikalu. Mēs esam priecīgi piedāvāt plašu automašīnu komplektējošo daļu izvēli. Visas mūsu preces, tostarp bremžu kluči, aizdedzes sveces, priekšēja stikla tīrītāju slotiņas un citas, tiek tirgotas par izdevīgām cenām. Turklāt mēs bieži rīkojam akcijas, padarot detaļas vēl lētākas. Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu par mūsu pašreizējiem izdevīgajiem piedāvājumiem vai piegādes nosacījumiem.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив