Nissan Magnite būs daudz lētāks nekā konkurenti » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

Nissan Magnite būs daudz lētāks nekā konkurenti

Tiek solīts, ka jauno krosoveru Nissan Magnite izgatavos lētāk nekā konkurenti. Nissan savu kompaktā apvidus auto koncepciju prezentēja gada sākumā, un jau 2021. gadā modelis tiks piegādāts konveijeram. Automašīna darbosies, balstoties uz CMF-A platformu, un tiks aprīkota ar benzīna dzinēju ar automātisko noslodzi un 72 ZS jaudu. Tajā pašā laikā būs pieejama arī versija ar turbokompresoru, kas ietver 95 Zs motoru.
Ar nelielajiem izmēriem un jaudu SUV ir diezgan ietilpīgs 336 litru bagāžnieks. Turklāt aizmugurējo sēdekļu rindu var salocīt, kas vēl vairāk palielina izmantojamo vietu lielgabarīta preču pārvadāšanai.

Un vietas vadītājam un pasažieriem automašīnā ir diezgan pietiekami. Ņemot vērā, ka modelis ir paredzēts blīvi apdzīvotām Japānas teritorijām, var droši teikt, ka automašīna būs pieprasīta. Par laimi, cena par Nissan Magnite tiek plānota diezgan demokrātiska.
Elektronika, protams, ir atjaunināta. Funkcijas ietver pilnvērtīgu multimediju sistēmu, kruīza kontroli, sensorus un kameras, īpašu bezkontakta uzlādi viedtālruņiem un daudz ko citu.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив