Nissan Micra saņems vairākas jaunas versijas » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

Nissan Micra saņems vairākas jaunas versijas

Kompaktā Nissan Micra saņems vairākas jaunas versijas, tostarp sportisko N-Sport. To mums pastāstīja koncerna galvenais menedžeris, kurš sarunā ar presi pastāstīja daudz interesanta par uzņēmuma esošajiem un plānotajiem modeļiem. Tomēr atgriezīsimies pie mūsu varoņa, kurš līdz pat šai dienai pēc vairāk nekā desmit gadu ražošanas jūtas lieliski.
Protams, starp visām versijām interesantākais šķiet N-Sport, kas pircējus vilinās ar jaudīgāku dzinēju un vairākiem jauniem braukšanas režīmiem. Papildus tam eksterjeru rotās stilīgi 17 collu diski, režģis un sporta virsbūves komplekts.

Interjera ziņā uzvar luksusa aprīkojums, kas var piesaistīt Alcantara klātbūtni uz priekšējiem sēdekļiem un paneļiem. Papildus tiks pievienoti vairāki moderni vadītāja palīgi, tostarp uzlaboti parkošanās sensori ar augstas kvalitātes atpakaļskata videokameru.
Kopumā labā ziņa ir tā, ka Nissan Micra turpina stabili attīstīties un piedāvā klientiem arvien patīkamākas modernās iespējas. Ceram, ka šis mazais hečbeks arī turpmāk mūs priecēs ar savlaicīgiem un noderīgiem atjauninājumiem!
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив