Nissan Note hibrīds uzvar kā gada auto pašmāju » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

Nissan Note hibrīds uzvar kā gada auto pašmāju

Nissan Note hibrīds tika atzīts par gada labāko auto savā dzimtajā Japānā. Pēc šiem rādītājiem automašīna pārspēja neskaitāmus vietējās noplūdes konkurentus, kā arī zobainos Rietumu automobiļu nozares pārstāvjus. Turklāt katrs modelis tika novērtēts pēc vairākiem parametriem, no kuriem tika iegūts kopējais galarezultāts.
Bez Nissan Note tika atzīmēti tādi modeļi kā Toyota GR 86 un Subaru BRZ, kuriem pietrūka pāris desmitu punktu, lai sasniegtu kāroto pirmo vietu. Nu, ceturtajā vietā ir vēl viens hibrīds no tās pašas Japānas. Mēs runājam par skaisto Mitsubishi Outlander PHEV, kas ir ļoti populārs ārzemēs.

Starp citu, par labāko ārzemju auto atkal tika atzīts Volkswagen Golf, kas apsteidza Chevrolet Corvette septīto paaudzi, kā arī Mercedes-Benz C klasi. Iespējams, leģendārais vācietis valdzina ar pieņemamām izmaksām un lielisko braukšanas sniegumu.
Kopumā nominācija tikai atspoguļo reālo situāciju tirgū, neskatoties uz to, ka modelēm punktus piešķir savas jomas eksperti. Nu, tas nozīmē, ka japāņi joprojām dod priekšroku saviem pašmāju modeļiem, kas ir veiksmīgi arī aiz salu valsts robežām.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив