Nissan Juke Rally Tribute tiks iezīmēts ar jaunu dzinēju » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

Nissan Juke Rally Tribute tiks iezīmēts ar jaunu dzinēju

Nissan Juke Rally Tribute ir labs otrās paaudzes subkompakts krosovers, kas uzrāda lieliskus rezultātus jaunajos tirgos. Nesen šis modelis saņēma vairākus atjauninājumus, tostarp jaunu griezes momenta dzinēju, kas sola automašīnu pārvērst par interesantāku krosovera piemēru.
Runa ir par četrinieku ar turbokompresoru ar 180 ZS. un 240 ņūtonmetru griezes moments. Palielināta saķere ļaus modelim ātri startēt no vietas un uzņemt ātrumu, kas, redz, patiks daudziem autobraucējiem, kuri vienmēr steidzas savās darīšanās.

Viņi arī sola Nissan Juke Rally Tribute hibrīdversiju, kas tiks atzīmēta ar buferakumulatora klātbūtni ar iespēju darboties ar elektrisko vilci. Tomēr papildu informācijas par tā izskatu pagaidām nav.
Cita starpā modelis lepojas ar jaunu optiku, radiatora režģi un pāris skaistiem virsbūves elementiem ar jaunveidotu štancējumu. Patiesībā, ko jūs gribējāt no pilnīgi parasta krosovera, kas ir salikts pēc jebkura mūsdienu automašīnas modeļiem!? Kopumā viss ir diezgan labi, ņemot vērā paša modeļa diezgan atbilstošās izmaksas.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив