Nissan Qashqai un X-Trail saņems pusautomātisko » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

Nissan Qashqai un X-Trail saņems pusautomātisko

Nissan Qashqai krosoveram, kā arī tā biedram X-Trail vajadzētu iegūt jaunu pusautomātisko ātrumkārbu, kā arī vairākus citus svarīgus atjauninājumus. To tikšanās laikā ar žurnālistiem pastāstīja kāds Nissan pārstāvis amerikānis. Turklāt viņš runāja par jauno Premiere Edition, kas nonāks pārdošanā par 36 000 dolāru.
ProPilot sistēma, kas ir atbildīga par automašīnas paātrināšanu un palēnināšanu kruīza kontroles režīmā, darbosies kā jauna kaste šiem modeļiem. Tādējādi transmisija ir vairāk piemērota braukšanai pa šoseju, nevis aktīvai darbībai blīvā pilsētas satiksmē.

Kopumā liela mēroga testu laikā transmisija ar pusautomātu izrādījās lieliska. Automašīnas nobraukušas aptuveni 30 tūkstošus jūdžu, neizraisot būtiskas autovadītāju sūdzības.
Papildus jaunajai kastei pircēji atradīs daudzfunkcionālu stūri, apgaismotu instrumentu paneli, kā arī ērtu priekšējo sēdekļu rindu ar sānu atbalstu un šuvēm. Bet krosoveru ārpuse nolēma atstāt nemainīgu līdz labākiem laikiem. Lai gan pašreizējā versijā tas izskatās ļoti jautrs un moderns.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив