Nissan Pathfinder nokļuva uz konveijera ASV » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

Nissan Pathfinder nokļuva uz konveijera ASV

Japāņi no Nissan turpina sistemātiski attīstīt savu rietumu virzienu. Šomēnes Amerikas Savienotajās Valstīs konveijera ražošanā nonāca jaunais Nissan Pathfinder modelis, par kuru tika paziņots pagājušajā gadā. Kopumā SUV bija paredzēts montēt no 2022. gada sākuma, tomēr dažas grūtības pārcēla izlaišanas datumu līdz rudenim.
Modeli ražos Nissan Tenesī bāzētais uzņēmums. Krosovera piektā paaudze autobraucējiem solīs vēl lielāku komforta līmeni, kā arī uzpūstu benzīna un dīzeļa dzinēju klāstu, no kuriem varēsiet izvēlēties spēka piedziņu katrai gaumei un krāsai.

Runājot par opcijām, piektās paaudzes Nissan Pathfinder piedāvās lielisku trīs zonu klimata kontroli, apsildāmus sēdekļus un logus, speciālu mediju centru ar interneta pieslēgumu ar nosaukumu Nissan Connect un modernu multimediju sistēmu, kas atbalsta dažādus vadītāja palīgus.
Izskata ziņā krosovers pievēršas mūsdienīgam minimālismam un neona stilam. Eleganta LED optika, dizaineru diski, interesanta virsbūves elementu štancēšana – tas viss vilinās izsmalcinātus pircējus, kuri ir pieraduši pie greznības un komforta.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив