Japānā prezentēts koncepts Nissan e-NV200 Winter Camper » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

Japānā prezentēts koncepts Nissan e-NV200 Winter Camper

Jauns konceptauto Nissan e-NV200 Winter Camper parādījās dzimtajā Japānā. Projekts ir specializēts ziemas kemperis, kas atspoguļojas tā nosaukumā. Vienlaikus auto būs aprīkots ar visu nepieciešamo āra aktivitāšu cienītājiem, tostarp elektrību un tekošu ūdeni.
Lai uzlādētu parasto akumulatoru, ko izmanto apgaismojumam un sadzīves tehnikas darbībai, var izmantot elektrisko tīklu vai saules paneļus, kas atrodas uz kempera jumta. Tajā pašā laikā paneļu efektivitāte ir diezgan augsta, kas ļauj saulainā laikā gandrīz pilnībā atjaunot enerģijas rezervi.

Arī pats kemperis ir diezgan ērts. Ir guļamvietas, atpūtas zona, galdi un citas mazas lietas, kas nepieciešamas ceļošanai, tai skaitā kuģa ūdens padeve ar tvertnēm ūdens transportēšanai.
Tehniskā ziņā kemperim ir augsts klīrenss, kas spēlē bezceļa kustības cienītājiem. Tāpat modelis ir aprīkots ar dubļusargiem, kas pasargās izskatu no netīrumiem. Citādi Nissan e-NV200 Winter Camper ir diezgan tipisks savas klases pārstāvis, kas, mēs esam pārliecināti, būs pieprasīts ārpus savas dzimtās Japānas.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив