Nissan Z iepriecinās ar svaigu retro stilu » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

Nissan Z iepriecinās ar svaigu retro stilu

Jaunais Nissan Z, nu jau septītajā paaudzē, atgriežas pie savām saknēm. Jebkurā gadījumā jaunuma dizains par to kliedz pilnā balsī, iepriecinot retro kontūru cienītājus ar savu sasodīti stilīgo korpusu. Tomēr iesim secībā un ieskicēsim visu inovāciju klāstu, ko šis auto piedāvās saviem klientiem.
Zem izskatīgā motora pārsega atrodas V6 dzinējs ar turbokompresoru VR30DDTT, kas saražo ārkārtīgi patīkamus 405 ZS. un 475 ņūtonmetru griezes moments. Šis inženierijas brīnums darbojas ar deviņu pakāpju automātisko vai tradicionālo sešpakāpju mehāniku. Tas viss ir atkarīgs no pircēja izvēles.

Eksterjers flirtē ar klasiskajām 80. gadu sākuma sporta automašīnu līnijām. Tas ir īpaši pamanāms Sport un Performance aprīkojuma līmeņos, kas papildus ir aprīkoti ar spoileri un virsbūves komplektu. Taču iekšpusē viss tiek darīts tādā pašā nevainojami sportiskā stilā, tostarp sēdekļi ar zamšādas ieliktņiem un interjers pufīgi sarkanos un zilos toņos.
Kopumā jaunā Nissan Z paaudze, kas balstījusies uz retro tēmām, mūsu necilajā skatījumā, izrādījās ārkārtīgi kuriozs. Jebkurā gadījumā priekšpasūtījumu līmenis parāda to pircēju dedzīgo interesi, kuriem vienkārši ir apnikuši modernie bezsejas modeļi bez personības.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив