Nissan GT-R saņēma īpašu T-spec versiju » Nissanforum.lv - новости Nissan в Латвии

Nissan GT-R saņēma īpašu T-spec versiju

Nissan GT-R divu durvju kupeja nav jauna automašīna. Pamatmodelis dzima pirms aptuveni 14 gadiem, taču visus šos gadus japāņi turpināja nenogurstoši uzlabot savu modeli. Šogad bija pat speciāla versija ar nosaukumu T-spec, kas izceļas ar palielinātu dzinēja vilci, kā arī veselu gūzmu kosmētisku jauninājumu.
Zem jaunuma pārsega var atrast fenomenālu benzīna dzinēju no GT-R50, kura jauda ir 720 ZS. un 780 ņūtonmetru griezes moments. Turklāt sporta auto ieguvis jaunu astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kurai jātiek galā ar palielināto dzinēja jaudu.

Ārēji modelis ieguva spoileri, durvju sliekšņus, lokus ar gumijas komplektu, kā arī interesantu virsbūves elementu apzīmogošanu, no kuriem daži kopumā tika aizstāti ar vieglu un izturīgu oglekļa šķiedru. Pietiek ar vienu skatienu uz fotogrāfijām, lai saprastu, ka dizains izrādījās veiksmīgs.
Kas attiecas uz modeļa paredzamajām izmaksām, kuras, kā atceramies, pārdod gan Eiropā, gan ASV, tās būs aptuveni 130 tūkstoši ASV dolāru. Kopumā šī ir diezgan adekvāta cena šāda līmeņa un klases automašīnai.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив